Kareivių g. 19, Vilnius +370 659 86247 info@dentalstory.lt facebook

CHIRURGIJA 

Klinikoje atliekamos įvairiausios burnos chirurgijos procedūros. Sudėtingų neišdygusių retinuotų dantų šalinimas, chirurginis uždegimų gydymas, cistų šalinimas, dantų šaknų rezekcijos, kaulo rekonstrukcija ir priauginimas nuosavu bei dirbtiniu kaulu ir t.t.

Neišdygę protiniai dantys

 

 

Neišdygęs protinis dantis dažnai sukelia įvairias problemas. Tokias kaip dantų susigrūdimas, uždegimai, gretimų dantų pažeidimai ir pan. Retinuoto danties diagnozavimas yra sudėtingas, todėl kad jo nesimato. Dažniausiai simptomai pajaučiami kai uždegimas jau būna pažeidęs aplinkinius audinius. Todėl jei yra pavojus kitiems dantims, geriau retinuoto danties šalinimo neatidėlioti.

PERIODONTOLOGIJA

Dažniausia dantų netekimo priežastis – vėlyvas periodontito diagnozavimas arba žinojimas, kad jis yra, tačiau manymas, kad jo gydymas yra neveiksmingas.  Dažnaiusiai užduodamas klausimas yra ar periodontitas išgydoma liga? Atsakymas - taip. Taigi pasiūlymas būtų toks, ateikite į konsultaciją ir mes Jums įrodysime, kad visą ką Jūs anksčiau žinojote apie periodontitą, greičiausiai buvo netiesa.

Dažniausia periodontito išsivystymo priežastis - bloga burnos higiena

 

 

 

 

 

Kontaktai

+370 659 86247
+370 659 47210

Kareivių g. 19, Vilnius
Lietuva

info@dentalstory.lt