Kareivių g. 19, Vilnius +370 659 86247 info@dentalstory.lt facebook

Pastaruoju metu implantacija tapo vienas pagrindinių gydymo metodų atstatant prarastus dantis. Tačiau vis dar yra žmonių abejojančių implantacijos efektyvumu. Pagrindinės baimės ir dažniausi klausimai užduodami pacientų: ar implanto neatmes?; turbūt labai skausminga? Ar aš ištversiu? Mano kaulas per plonas; Aš turiu periodontito pažeistus dantis; Mano amžius ne tas ir t.t. Į visus šiuos klausimus mūsų chirurgas atsako taip: – naudojant šiuolaikines technologijas ir esant tinkamos kvalifikacijos specialistui šiais laikais techninių apribojimų nėra !!! Yra tik vienas apribojimas – paciento baimės. Esant šioms baimėms labai dažnai pasirenkamas senovinis sprendimo būdas - tilto gamyba, šlifuojant ir gadinant gretima esančius dantis. Nereikia būti specialistu, kad suvokti elementarų faktą. Apšlifuotas dantis tarnaus žymiai trumpiau. Todėl implantacijos esmė ir yra išsaugoti gretimus dantis.   

 

 

 

 

 

Naudojame tik pažangiausias ir laiko patikrintas implantų sistemas: Straumann (Šveicarija) ir Medentika (Vokietija).

 

 

Implantų kiekį ir protezo rūšį nusako individuali klinikinė situacija, tačiau egzistuoja tam tikri bendri principai:

1. Vieno ar kelių dantų defektas.

Jei yra daugiau prarastų dantų, nebūtina sriegti implanto kiekvienam dančiui. Didesnį dantų defektą galima išspręsti įsriegiant mažiau implantų nei reikia dantų ant kurių vėliau bus gaminami tiltiniai protezai. Du implantai gali palaikyti nuo dviejų iki keturių dirbtinių dantų, priklausomai nuo klinikinės situacijos.

2. Bedantis žandikaulis.

Galimi du variantai – išimamas arba fiksuotas protezas ant implantų. Išimamam protezui pakanka bent 2 implantų, kad galėtų išlaikyti visa protezą. Fiksuotam protezui reikia 4-6 implantų. Protezai gali būti metalo keramikos, cirkonio arba metaloplastikos pagrindu.

IŠIMAMI PROTEZAI ANT IMPALNTŲ 

 

FIKSUOTI PROTEZAI ANT IMPLANTŲ

KAULO DEFEKTŲ ATSTATYMAS

Pašalinus dantį dažniausiai kaulas pilnai niekada neatsistato. Taip pat kaulo netekimą įtakoja laikas praėjęs po danties šalinimo bei priežastys dėl ko dantis buvo pašalintas. Šiais laikais implantacija be kaulo priauginimo pasitaiko retai. Todėl jei jūsų kaulo apimtis sumažėjusi, pergyventi neverta. Kaulo priauginimas yra rutininė procedūra. Bet ji reikalinga norint kad implantas tarnautų tikrai ilgai.

Kontaktai

+370 659 86247
+370 659 47210

Kareivių g. 19, Vilnius
Lietuva

info@dentalstory.lt